Понеделник, Мај 30, 2016

МАКЕДОНИЈА

Откако вчера поранешниот премиер обелодени скандалозни откритија за тоа како се врбувале и индоктринирале млади луѓе кои потоа се претворале во соросоиди и сороспии,...

Во мегаинтервјуто за интернет порталот Телеграф, поранешниот премиер и надежен астрофизичар Никола Груевски објави бомбастично откритие за тоа како обичен човек може да стане...

МАГАЗИН

Мексиканскиот медиумски гигант Телевиза ги откупи ексклузивните права за екарнизација на мегаинтервјуто на поранешниот премиер Никола Груевски кои моментално се емитува на веб-порталот Телеграф. „По детални анализи на рејтингот на мегаинтервјуто на поранешниот премиер, нашата филмска продукција реши да ги...

НАЈЧИТАНО

ОСТАНЕТЕ ПОВРЗАНИ СО КОЗА НОСТРА

23,096FansLike
140FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

I-MAN СТРИП

12049700_961082817321847_4796352780133735120_n